FILOZOFIA MARKI

 

BeWoolly narodziło się z potrzeby odnowienia bliskiej więzi – z dziką naturą, pachnącym lasem i wolnym dzieciństwem. 

Synonimem naszej troski jest wełna merino – doskonała na cztery pory roku, dostosowująca się do każdej sytuacji, wysokojakościowa i zarazem – miękka jak leśny mech.

 

dzieciństwo

Chcemy, aby Dzieci mogły doświadczać cudów natury bez względu na pogodę. 

Tworzymy świat ubrań w oparciu o naturalne potrzeby Dzieci. Tak jak One, kochamy nieskrępowane przygody, policzone kropki na skrzydłach biedronki znalezionej w głębokiej trawie, radosne skoki do kałuży i garderobę, która posłuży przez długie miesiące, a nawet lata. Hej ho leśna wędrówko, jesienna plucho, upalne lato! Nadchodzimy!natura

Tuż za rogiem zawsze kryje się nowa przygoda, a my chcemy być jej niezawodną częścią!

Wierzymy, że Natura jest najlepszą nauczycielką i przewodniczką, a lasy, łąki i góry wielkim placem zabaw pełnym wolność i beztroski. Jednocześnie uważamy, że życie w zgodzie z nasza planetą to nieustanna wymiana, w której liczy się zaufanie i wzajemny szacunek. Właśnie dlatego wybieramy tylko ekologiczne, najwyżej jakości materiały z certyfikatem GOTS. Dbamy o każdy detal i minimalistyczną estetykę, aby ubrania mogły dalej służyć kolejnym dzieciom. 

 

świadomość

Podążamy naturalną, ekologiczną ścieżką.

Współpracujemy jedynie z producentami  z UE, szyjemy lokalnie. Troszczymy się o los zwierząt. Uwalniamy od nadmiaru, produkując przemyślane, niewielkie serie ubrań. Słowem (i czynem!), wybieramy dobro naszej planety.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl